Hakkımızda

          Sigortacılığı satıştan hasara uzanan süreç odaklı bir işleyiş olarak benimseyen ve sürecin her aşamasında mutlak müşteri memnuniyetini esas alan, AZY Sigorta 7/24 ulaşılabilir acente olma özelliğiyle hasar anında sigortalısının yanında olarak profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.
AZY Sigorta Acenteliği, müşterilerine en iyi hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetine en yüksek seviyede tutmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

MİSYONUMUZ

          Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda doğru bir şekilde karşılamaktır. Ayrıca acente özel indirimleri teknik ve hasar konusunda uzman personelimizle satış sonrası müşteri memnuniyeti ,sigorta danışmanlığı ,ücretsiz hizmetler bizi diğer acentelerden ayıran faktörlerdir. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha etkili hizmet vermek.

 

VİZYONUMUZ

 

Türkiye’ de sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir acente olmaktır. Günümüzde görünür görünmez kazalar hayatımız alt üst edebiliyor. Tasarruflarınızla zararları gidermeye çalışmanız bile mevcut birikimleriniz her zaman zararınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin AZY SİGORTA olarak size destek olalım.

 

Contact Person WhatsApp İle Ulaşın