İşyeri Sigortası

İşyeriniz için gereksinim duyabileceğiniz teminatlar, danışman kadromuz tarafından sizlerle beraber yapılan risk analizi sonucu belirlenmektedir.

İşyeriniz için almanızın önerileceği teminatlar standart teminatlar ve ek teminatlar olarak ayrılabilir. Standart teminatların içerisinde yangın, sel ve su baskını, grev, lokavt, terör, deprem, fırtına ve benzeri teminatlar bulunmaktadır. Ek teminatlarda ise işletmenize özel gereksinimler düşünülerek işveren mali mesuliyet, ferdi kaza, komşu ve kiracı mali sorumluluk, 3. şahıs mali sorumluluk, makine kırılması, elektronik cihaz ve benzeri teminatlar değerlendirilmektedir.

Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalıyım?

Ülkemizde KOBİ ve işyerleri için sigorta güvencesi­ yaşamsal öneme sahiptir. Bu işletmeler, piyasadaki olumsuz gelişmeler ve ekono­mik krizlerin yanı sıra çeşitli afetler, beklenmeyen olaylar, ha­sarlar ve kazalar karşısında da varlıklarını yine çok hızlı ve kolayca yitirebilmektedir­ler. Bu nedenle, işyerleriniz için sigorta güvencesi, iç ve dış piyasada etkin ve güçlü bir şekilde yer almanızın temel dayanakların­dan biridir.

Ayrıca Kobilere özel dizayn edilmiş poliçelerimizi de müşterilerimize sunmaktayız.

Neden Azy Sigorta ile çalışmalıyım?

Azy Sigorta olarak 49 yıllık bir sigortacılık deneyimine sahibiz. En yetkin olduğumuz işler kobi ve endüstriyel firmalara verdiğimiz risk analizi ve ihtiyaç tespitidir. İşyerlerinin ihtiyaçları dahilinde teminatlardan oluşan poliçeler dizayn ederek en uygun fiyatla hasar öncesi ve sonrası hizmetleri sunmaktayız.

İster internet üzerinden, ister şubelerimiz ve satış kanallarımız ile yüz yüze, isterseniz sosyal medya üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif alın, en iyi fiyat ve hizmet size ulaşsın.

Contact Person WhatsApp İle Ulaşın